Aktualnie znajdujesz się na: Strona głównaO firmie

O firmie

Nasza firma od 1990 roku zajmuje się świadczeniem usług pośrednictwa w zakresie obrotu nieruchomościami ( kupno, sprzedaż, wynajem ), wyceny nieruchomości, doradztwem prawnym, technicznym i podatkowym.

Pośredniczymy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, wykonywaniu usług geodezyzjnych i architektonicznych.Właściciel firmy PRO mgr inż. Kazimierz Gronowski posiada licencję zawodową nr 1137. Firma jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami i Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami BCK SPON.

Posiadamy również filię w ŁAZISKACH GÓRNYCH przy ul. DWORCOWEJ 10 pod kierownictwem pośrednika Agnieszki Surmak z licencją nr 5629.

Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych doradców rynku nieruchomości posiadających 3 licencje zawodowe.

Poprzez zdobytą wiedzę i doświadczenie zaspokajamy wymagania naszych klientów. W swojej pracy kierujemy się kompetencją, uczciwością i prawością wynikającą z kodeksu etyki zawodowej.

JEŻELI KUPUJESZ NIERUCHOMOŚĆ:
- pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, dom lub działkę która byłaby odpowiednia dla Twego budżetu i sposobu życia
- badamy faktyczny stan nieruchomości
- pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu

JEŻELI SPRZEDAJESZ NIERUCHOMOŚĆ:
- pomożemy Ci w skompletowaniu dokumentacji potrzebnej do realizacji ( podział geodezyjny, postępowanie spadkowe, zniesienie wspólnoty majątkowej, wycena )
- zareklamujemy Twoja ofertę w prasie i internecie
- zadbamy o uzyskanie korzystnej ceny

ZATEM JEŚLI CHCESZ SPRZEDAĆ, KUPIĆ, WYNAJĄĆ, ZAMIENIĆ, WYDZIERŻAWIĆ NIERUCHOMOŚĆ TO TRAFIŁEŚ W DZIESIATKĘ!
Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Obiekty - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Lokale - wynajem
Obiekty - wynajem